Mandarynki z Valencii? Czy może naczepę jabłek do Moskwy?

 

Cokolwiek by to nie było ASL sp. z o.o.doradzi, zaaranżuje i wyśle towar zgodnie z wymaganiami. Codziennie doświadczeni spedytorzy ASL sp. z o.o. organizują transporty wymagające kontrolowanej temperatury.

Przewozy realizowane są przez najnowocześniejszy tabor, z wydrukiem temperatury i pełną kontrolą tejże przez cały czas trwania przewozu.

 

Potrzebujesz przetransportować cenne dobro? Dzieła sztuki? Biżuterię?

 

Gwarantuejmy pełen nadzór nad przesyłką, bieżącą kontrolę każdego etapu dostawy oraz dopilnowanie komplpetu dokumentacji.

ASL sp. z o.o. dołoży wszelkich starań byTwoja przesyłka była bezpiecznapodczas całego transportu – od momentu odbioru, poprzez załadunek, na dostawie do odbiorcy kończąc.

 

Kryształowy „biały montaż” z monogramem do sprowadzenia z Austrii?

 

Jeżeli Twoje przesyłki wymagają szczególnej uwagi, są kruche i narażone na mechaniczne uszkodzenia nie powinieneś się obawiać. ASL sp. z o.o. pomoże i w tej sprawie.

Lata doświadczenia w branży transportowej za pasem naszych spedytorów pozwolą odpowiednio przygotować proces transportu. Podpowiemy jak zapakować przesyłkę, znajdziemy najlepsze i najbezpieczniejsze połączenie z odbiorcą końcowym i zaaranżujemy sprawną dostawę.

Na życzenie możemy również ubezpieczyć towar na 110% jego wartości