Kontakt Zapytanie ofertowe
Kariera

O FIRMIE

ASL to partner logistyczny, na którym Klienci niezmiennie mogą polegać w zmieniających się czasach.

Grupę ASL stanowi doświadczony Zespół Ekspertów ASL, którzy swoją skalą działania obejmują operacje na całym świecie. Działamy w sieciach partnerskich oferując Klientom globalny zasięg. Działamy w Grupie dając naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, rzetelność i niezawodność realizacji.

Jako Eksperci ASL posiadamy połączoną specjalistyczną wiedzę, dzięki której wspieramy naszych Klientów i Partnerów, aby w pełni mogli realizować potencjał swojego biznesu. Słuchamy uważnie potrzeb naszych Klientów i Partnerów – także Twoich potrzeb, jesteśmy otwarci na rozwój i śledzimy światowe trendy tak, aby móc zaproponować najefektywniejsze rozwiązania nie tylko na dzisiaj, ale także przygotować rozwiązania przyszłości.

W ASL dzielimy się swoim doświadczeniem i oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów – niezależnie czy jest to dostawa jednej palety czy kompleksowe rozwiązanie w zakresie łańcucha dostaw. Wspieramy kompleksowo firmy każdego rodzaju i bez względu na wielkość tak, aby mogły zająć się swoim biznesem i stawić czoła pojawiającym się potrzebom i wyzwaniom. Mając sprawdzonego, elastycznego i zaangażowanego partnera, nasi Klienci mają największe szanse odniesienia sukcesu.

Robimy to, co potrafimy najlepiej – wspieramy naszych Klientów na każdym kroku, aby mogli skupić się na prowadzeniu i rozwoju swego biznesu.