Kontakt Zapytanie ofertowe
Farmaceutyczna & urządzeń medycznych

Grupa ASL to grono doświadczonych ekspertów w tworzeniu
i obsłudze rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej
i wyrobów medycznych. 

Grupa ASL oferuje kompleksową obsługę logistyki farmaceutycznej i wyrobów medycznych zapewniając możliwość precyzyjnej identyfikowalności i ścisłej kontroli produktów celem szybkiej lokalizacji produktów. Nasi partnerzy realizujący usługi są dobierani w sposób podlegający rygorystycznej kontroli jakości łańcucha dostaw czy możliwości utrzymania specjalnych warunków magazynowania i przewozu produktów. To tylko niektóre aspekty międzynarodowego transportu leków czy przewozu sprzętu medycznego i diagnostycznego.

 

 

Rynek farmaceutyczny i wyrobów medycznych wymaga najwyższej jakości rozwiązań. Dlatego w ramach Grupy ASL zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla transportu wyrobów medycznych. ASL Freight i ASL Road specjalizuje się w międzynarodowej logistyce wszelkiego rodzaju urządzeń medycznych i diagnostycznych, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak produkty chirurgiczne, maseczki ochronne czy rękawiczki jednorazowe.

 

ASL Warehousig specjalizuje się w składowaniu oraz fullfilmencie sprzętu jak i niektórych wyrobów medycznych, w tym: co-packingu, realizacji zamówień, etykietowaniu, kontroli jakości, itp. 

Oferujemy obsługę magazynową, w tym zarządzanie zamówieniami, obsługę e-commerce i organizację transportu. 

 

Eksperci ASL zapewnią kompleksowe doradztwo:

  • przygotują optymalną ofertę,
  • zapewnią wsparcie w przygotowaniu dokumentacji,
  • zrealizują zlecenie zapewniając wszelkie standardy bezpieczeństwa,
  • kompleksowo zrealizują obsługę celną.

Dedykowana Obsługa Klienta w języku polskim zapewni pełne wsparcie i realizację zleceń. 

 

 

ASL spełnia standardy GPD. GPD czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna, to zasady bezpieczeństwa w zakresie przyjmowania, magazynowania i organizowania dystrybucji wyrobów medycznych i kosmetycznych na terenie UE.