Kontakt Zapytanie ofertowe
Meblarska

Wsparcie logistyczne dla branży meblarskiej. Eksperci z grupy ASL posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w projektach dla branży meblarskiej.

W Grupie ASL obsługujemy zarówno producentów komponentów, dystrybutorów jak i producentów mebli oraz wyrobów w kategorii wyposażenia wnętrz realizując procesy logistyczne w całym łańcuchu dostaw. Dbamy o jakość transportu, kompletność zamówienia oraz terminowość dostaw za granicę. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie mebli oraz komponentów dbając o inteligentne i zoptymalizowane rozwiązania transportowe na drogach, koleją, morzu lub powietrzem w ramach ASL Freight oraz ASL Road.

Eksperci ASL starannie dobierają Partnerów realizujących operacje logistyczne tak, aby zapewnić należytą jakość łańcucha dostaw czy możliwości utrzymania specjalnych warunków magazynowania i przewozu. Dbając o jakość należy pamiętać, że towary z kategorii home decor szczególnie wymagają zadbania z uwagi na swoją delikatność i konieczność należytego zabezpieczenia.

 

Eksperci ASL zadbają także, aby partnerzy realizujący transport i magazynowanie mieli doświadczenie min.: w pakowaniu i zabezpieczaniu, kompletacji i paletyzowaniu towaru, załadunku czy rozładunku przesyłek ponadgabarytowych co do rozmiaru lub wagi lub delikatnych. Dlatego ASL Freight, ASL Road oraz ASL Warehousing w ramach swych usług dba o odpowiedni dobór Partnerów realizujących operacje jak i zapewniających zróżnicowaną flotę pojazdów.

 

Eksperci ASL zapewnią kompleksowe doradztwo:

  • przygotują optymalną ofertę,
  • zapewnią wsparcie w przygotowaniu dokumentacji,
  • zrealizują zlecenie zapewniając wszelkie standardy bezpieczeństwa,
  • kompleksowo zrealizują obsługę celną.

Dedykowana Obsługa Klienta w języku polskim zapewni pełne wsparcie i realizację zleceń.