Kontakt Zapytanie ofertowe
Zarząd
Jacek Siemaszko

Partner / Współwłaściciel / Członek Zarządu

Agent celny z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Zaczynał od obsługi celnej frachtów lotniczych. Budował agencje celne w firmach z branży TSL. Doświadczenie zdobywał w takich firmach jak Cantrans, Promexim, DSV czy ABX.

Uczestniczył w projektach zmian legislacyjnych dotyczących zmian systemów spowodowanych wejściem Unijnego Kodeksu Celnego.

Jacek studiował na Politechnice Warszawskiej. Mieszka w Warszawie, lubi wyczynową jazdę na nartach i długie spacery ze Stellą, suczką przygarniętą ze schroniska.

W Grupie ASL Jacek odpowiada za wszystkie działania związane z usługami celnymi oraz rozwój usług w ramach Grupy.

Jan Boratyński

Partner / Współwłaściciel / Członek Zarządu

 

Spedytor z dwudziestoczteroletnim stażem. Specjalizuje się w transporcie lotniczym w imporcie. Zbierał doświadczenie jako specjalista ds. transportu w największych firmach branży TSL w Polsce takich jak DSV…. 

 

Jan jest absolwentem UKSW w Warszawie na kierunku socjologia oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Jego pasja to programowanie, książki i szachy. Mieszka w Otwocku, a zamiast samochodu preferuje rower.

 

W Grupie ASL Jan odpowiada za transport lotniczy, nadzoruje rozwój technologiczny w Grupie, pozyskiwanie partnerów logistycznych na całym świecie, kwestie finansowe, a także nadzoruje funkcjonowanie sieci oddziałów ASL i wytyczanie strategii firmy.

Adam Rutkiewicz

Partner / Współwłaściciel / Członek Zarządu

 

Spedytor eksportu lotniczego z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w branży TSL. Doświadczenie we frachcie lotniczym i towarzyszących usługach celnych zdobywał w takich firmach jak Air Cargo Poland, Universal Express, Promexim czy ABX Logistics. 

 

Adam jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie na kierunku Polityka Celna. Mieszka w Warszawie i jest pasjonatem sportów motocyklowych. 

 

W Grupie ASL odpowiada za marketing oraz koordynację współpracy z partnerami zagranicznymi.

Mariusz Rogowski

Partner / Współwłaściciel / Członek Zarządu

 

Doświadczenie w branży logistycznej zdobywał przez ponad 30 lat pracy w renomowanych firmach handlowych i spedycyjnych. Wiedzę i umiejętności zarządzania procesami logistycznymi i celno-transportowymi zdobywał w takich firmach jak Promexim, DSV czy ABX Logistics. Jest pasjonatem branży logistycznej nakierowanym na efektywność działania, które są siłą sprawczą do doskonalenia firmy i oferty dla Klientów.

 

Mariusz studiował na SGGW. Jego pasją jest ogrodnictwo, literatura piękna, dobry film i teatr, jest także miłośnikiem pracy w drewnie.

 

W Grupie ASL odpowiada za pozyskiwanie Klientów, usługi magazynowe,  eksport lotniczy, zatrudnianie pracowników, kwestie finansowe oraz wytyczanie strategii firmy.