Kontakt Zapytanie ofertowe
Elektroniczna & nowych technologii

Grupa ASL zapewnia kompleksowe wsparcie logistyczne dla branży high tech. Oferujemy rozwiązania logistyczne dla branży RTV i AGD, w tym sprzętu gospodarstwa domowego takich jak telewizory, konsole do gier, telefony, akcesoria samochodowe, drukarki, pralki, lodówki, ekspresy do kawy, a także kuchenki mikrofalowe i tostery. 

Specjalizujemy się także w logistyce projektowej dla sprzętu zaawansowanego technologicznie typu sprzęt telekomunikacyjny czy zaawansowane urządzenia medyczne.Bezpieczny transport elektroniki użytkowej czy sprzętu elektronicznego oznacza znacznie wyższe wymagania i standardy obsługi z uwagi na wysoką wrażliwość produktów i komponentów. Dotyczy to przewozu zarówno drobnej elektroniki jak produktów gabarytowych, a także wysokowartościowych.

Eksperci ASL mają wieloletnie doświadczenie w organizacji specjalistycznego przewozu elektroniki, spełniając także standardy ADR, DGR i IMO dla elektroniki zawierającej baterie. 

Eksperci ASL zapewnią kompleksowe doradztwo:

  • przygotują optymalną ofertę,
  • zapewnią wsparcie w przygotowaniu dokumentacji,
  • zrealizują zlecenie zapewniając wszelkie standardy bezpieczeństwa,
  • kompleksowo zrealizują obsługę celną.

Partnerzy ASL realizujący transport spełniają standardy zasady jakości i bezpieczeństwa w zakresie przyjmowania, magazynowania i transportu produktów zaawansowanych technologicznie na terenie UE oraz globalnie.