Lotniczo

transport lotniczy
Linia Importowa
air-import@asl.pl

Piotr Zalewski
tel. 512 765 960
zalewski@asl.pl

Linia Eksportowa
air-export@asl.pl

Damian Kramek
tel. 882 431 556
kramek@asl.pl

Morsko


Linia Importowa
sea-import@asl.pl

Grzegorz Antonowicz
tel. 602 435 018
antonowicz@asl.pl

Linia Eksportowa
sea-export@asl.pl

Małgorzata Krzemińska
tel. 516 763 229
krzeminska@asl.pl

Drogowo

transport drogowy
Dział drogowy
road@asl.pl

Ryszard Załęcki
tel. 512 772 262
zalecki@asl.pl

Rafał Maleta
tel. 789 495 360
maleta@asl.pl

Agencja

agencja celna    Certifikat aeo
Agencja celna
agencja@asl.pl

Piotr Dziubak
tel. 602 435 418
dziubak@asl.pl

Lucyna Chojnacka
tel. 512 772 282
chojnacka@asl.pl

Magazyn

logistyka
Skład Celny
Magazyn Celny
magazyn@asl.pl

Jacek Szparug
tel. 504 081 970
jacek.szparug@asl.pl

AS Logistics
ul. Żwirowa 18
05-506 Wilcza Góra,
tel.: (22)397 67 55

DANE REJESTROWE SPÓŁEK

ikonka

ASL World Freight sp. z o.o. sp.k.
ul. Wyczółki 40
02-820 Warszawa
tel: +48 (22) 544 17 20
e-mail: info@asl.pl

NIP: 9512481450, REGON: 382943085

Numer KRS: 0000779285

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

ikonka

AS Logistics sp. z o.o.
ul. Wyczółki 40
02-820 Warszawa
tel: +48 (22) 544 17 20
e-mail: info@asl.pl

NIP 9512267952 REGON 141610456

Numer KRS: 0000319416

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

WSPÓLNICY

ikonka

Adam Rutkiewicz
wspólnik / członek zarządu
mob. +48 602 435 135
rutkiewicz@asl.pl

Jan Boratyński
wspólnik / członek zarządu
mob. +48 602 435 363
boratynski@asl.pl

Jacek Siemaszko
wspólnik / członek zarządu
mob. +48 602 435 059
siemaszko@asl.pl

Mariusz Rogowski
wspólnik / członek zarządu
mob. +48 602 435 580
rogowski@asl.pl