Kontakt Zapytanie ofertowe
Transport dóbr łatwo psujących się

 

ASL oferuje transport dóbr łatwo psujących się. Dotyczy to przede wszystkim produktów spożywczych surowych  i przetworzonych, owoców i warzyw, roślin i kwiatów, farmaceutyków, niektórych kosmetyków, wyrobów chemicznych,  artykułów alkoholowych, oraz towarów, które są wrażliwe na temperatury i warunku zewnętrzne i zanieczyszczenia.

Transportu dóbr wrażliwych na warunki zewnętrzne i na czas dostawy jest realizowany w temperaturze kontrolowanej i przy odpowiednim zabezpieczeniu od czynników zewnętrznych przy użyciu specjalistycznych opakowań oraz środków transportu. 

 

Eksperci ASL kompleksowo obsługują min.:

 

  • Optymalizacje oferty oraz dobór odpowiednich środków transportu;

  • Pakowanie towarów oraz przygotowywanie przesyłek;

  • Nadzór nad certyfikacją i dokumentacją przewozową;

  • Obsługę celną towarów i transportu;

  • Zapewnianie sprawnego i bezpiecznego dostarczenia towarów do odbiorcy końcowego.

oraz realizują inne projekty wymagające planowania w zakresie transportu.

Dedykowana Obsługa Klienta zapewni pełne wsparcie i profesjonalną realizację zleceń. Eksperci ASL realizują usługi transportu, magazynowania i celne w ramach kompleksowej obsługi logistycznej. Dbają o terminowość, niezawodność, bezpieczeństwo i sprawna organizację procesu. Już dzisiaj skontaktuj się z Ekspertami ASL!

Transport dóbr łatwo psujących się jest regulowany przez Konwencję ATP. Określa ona w sposób szczegółowy normy związane z transportem żywności oraz towarów szybko psujących się. Zawiera przepisy dotyczące produktów wymagających szczególnych warunków transportu oraz szczegóły dotyczące samego sposobu transportu.