Kontakt Zapytanie ofertowe
Transport w temperaturze kontrolowanej

ASL oferuje transport towarów w temperaturze kontrolowanej. Dotyczy to przede wszystkim produktów spożywczych, ale także roślin i kwiatów, farmaceutyków i wyrobów medycznych, kosmetyków i detergentów, chemii przemysłowej i spożywczej, artykułów alkoholowych i pochodnych, materiałów niebezpiecznych, baterii i elektroniki, czułych urządzeń wysokich technologii, niektórych dzieł sztuki typu rękopisy i zabytki, oraz innych towarów, które są wrażliwe na temperatury, warunku zewnętrzne i kontakt ze słońcem lub powietrzem.

Transportu dóbr wrażliwych na warunki zewnętrzne i na czas dostawy jest realizowany przy użyciu specjalistycznych opakowań oraz środków transportu, aby zapewnić wymagane warunki przewozu, takich jak: pojemników próżniowych, izoterm, chłodni, mroźni i lodowni, kontenerów chłodniczych, cystern spożywczych oraz urządzeń grzewczych. Specjalistyczny sposób pakowania dotyczą również utrzymania w czystości opakowań, pojazdu, a także sposobu rozmieszczenia ładunków w poszczególnych pojazdach.

Eksperci ASL zapewnią kompleksowe doradztwo:

  • przeanalizują przepisy obowiązujące w krajach transportu na podstawie przekazanej dokumentacji;

  • zaplanują i przedstawią rozwiązania transportowe uwzględniając specyfikę materiału;

  • zapewnią pakowanie stosowne do przewożonej przesyłki i zabezpieczenie ładunku w transporcie;

  • zaproponują odpowiednie ubezpieczenie;

  • nadzór nad certyfikacją i dokumentacją przewozową;

  • obsługę celną towarów i transportu;

  • zapewnianie sprawnego i bezpiecznego dostarczenia towarów do odbiorcy końcowego oraz realizują inne projekty wymagające planowania w zakresie transportu.

Dedykowana Obsługa Klienta zapewni pełne wsparcie i profesjonalną realizację zleceń. Już dzisiaj skontaktuj się z Ekspertami ASL!

Grupa ASL zajmuje się organizacją transportu towarów w temperaturze kontrolowanej we współpracy z doświadczoną siecią Partnerów. Eksperci ASL analizują i planują szczegółowo sposób oraz środki transportu uwzględniając potrzebny czas, wymagania techniczne i bezpieczeństwa oraz optymalizując koszt. Profesjonalizm i rzetelność to rezultat wieloletniego doświadczenia Ekspertów ASL. Dbają nie tylko o odpowiedni rodzaj transportu czy gwarancję jakościowej i terminowej dostawy ale także, aby procedury celne były wykonane z zachowaniem należytej staranności.

Dedykowana Obsługa Klienta zapewni pełne wsparcie i profesjonalną realizację zleceń. Eksperci ASL realizują usługi transportu, magazynowania i celne w ramach kompleksowej obsługi logistycznej. Dbają o terminowość, niezawodność, bezpieczeństwo i sprawna organizację procesu. Już dzisiaj skontaktuj się z Ekspertami ASL!

ASL spełnia standardy GPD. GPD czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna, to zasady bezpieczeństwa w zakresie przyjmowania, magazynowania i organizowania dystrybucji wyrobów medycznych i kosmetycznych na terenie UE.