Kontakt Zapytanie ofertowe
Logistyka kosmetyków i wyrobów medycznych

Logistyka kosmetyków i detergentów to globalny transport komponentów do produkcji, a także międzynarodowa sieć logistyczna, realizująca dystrybucję gotowych wyrobów. Obsługa logistyki wyrobów farmaceutycznych i medycznych to przede wszystkim wyspecyfikowany transport z możliwością pełnej kontroli procesu dostawy.

Globalni Partnerzy ASL realizują usługi w sposób podlegający rygorystycznej kontroli jakości w trakcie transportu oraz utrzymania wskazanych warunków magazynowania produktów. 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy:

 

  • Przeanalizują potrzeby Klienta;

  • Przygotują ofertę oraz dobiorą odpowiednie środki transportu;

  • Zapewnią pakowanie towarów oraz przygotowywanie przesyłek;

  • Zapewnią nadzór nad certyfikacją i dokumentacją przewozową;

  • Zaproponują rozwiązania celne i przygotują stosowną dokumentację;

  • Zrealizują zlecenie zapewniając wszelkie standardy bezpieczeństwa.

 

Dedykowana Obsługa Klienta zapewni pełne wsparcie i realizację zleceń.

ASL specjalizuje się w transporcie kosmetyków, detergentów, sprzętu medycznego i niektórych wyrobów medycznych. Oferuje także szeroki zakres usług magazynowych oraz VAS. ASL spełnia standardy GPD. GPD czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna, to zasady bezpieczeństwa w zakresie przyjmowania, magazynowania i organizowania dystrybucji wyrobów medycznych i kosmetycznych na terenie UE.

 

Grupa ASL to grono doświadczonych ekspertów w tworzeniu i obsłudze rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej i wyrobów medycznych.